B.M.T.
BAHADIR MADENCİLİK
Gürsan Marka 140'lık PDK Kırma Eleme Tesisi
Tesislerimiz
Mertler Makine 90'lık Kırma Eleme Tesisi
       B.M.T. BAHADIR MADENCİLİK kurmuş olduğu 140'lık kırma eleme tesisi ve buna bağlı olarak çalışan iki adet kum makinesi ile birlikte bölgenin asfalt ve beton üretiminin hammaddesi olan agrega ve diğer hammadde ihtiyacını tam ve eksiksiz çevreye duyarlı ve çağdaş bir şekilde karşılamaktadır.
       
       Günlük kırma eleme kapasitesi 500 ton / saat olan tesisimizde 0-5 mm Taş tozu, 5-12 mm Mıcır, 12-22 mm Mıcır, 0-19 mm Temel Altı, 0-38 mm Alt temelin yanı sıra +22 mm agrega ürünlerinin tamamının üretimi yapılmaktadır.
       B.M.T. BAHADIR MADENCİLİK kurulu olan 90'lık kırma tesisi ile müşterilerinin özel üretim talepleri doğrultusunda, balast üretiminde ve kalsit taşı üretiminde hizmet vermektedir..
       
       Günlük kırma kapasitesi 100 ton / saat olan tesisimizde yoğunluklu olarak kalsit taşı kırımı yapılmakla birlikte, müşterilerinden gelen özel boyutlandırılmış malzeme taleplerinide karşılayabilmektedir.
Yıkama - Eleme Tesisi
       B.M.T BAHADIR MADENCİLİK Her türlü agrega, kalsit ve kum yıkama tesislerimizde yıkanabilmektedir. Yıkama tesislerimizde öncelikli olarak beslenen malzeme tambur vasıtası ile yıkandıktan sonra elek üzerine dökülmektedir. Elek üzerinde ikinci bir yıkamadan geçen malzeme elendikten sonra boyunlarına ayrılır. 3 mm altındaki malzeme helezon da üçüncü bir yıkamadan geçirilerek filler malzemeden arındırılır ve böylelikle elde edilen tüm mamüller üretime uygun olarak tam yıkanmış bir şekilde temin edilebilmektedir..